آموزش نحوه بازیابی پسورد اینستاگرام

اگر تعداد فالوور های بالا داشته باشید و یا اقدام به افزایش فالوور اینستاگرام نموده باشید حتما در پاره ای از موارد به این مشکل برخورد خواهید نمود!

۱- ابتدا برای ورود به اینستاگرام با مشکل مواجه میشوید به طوریکه رمز عبور خود را فراموش کرده اید یا داخل آیدی اینستاگرام خود هستید و رمز عبور خود را لازم دارید.

نکته مهم: اگر داخل آیدی اینستاگرام خود هستید و رمز عبور را فراموش کرده اید و نیاز به رمز عبور دارید ابتدا از اینکه در قسمت پروفایل ایمیل و شماره تلفن خود را درست وارد کرده اید و به درستی آن را تایید کرده اید مطمئن شوید بطوری که روی پروفایل اینستاگرام شما علامت تعجب وجود نداشته باشد. سپس با logout کردن از آیدی اینستاگرام خود خارج شوید.

۲- برنامه را اجرا کنید از صفحه ابتدایی اینستاگرام گزینه Forgot your login details واقع در زیر دکمه login انتخاب کنید.

۳- در صفحه جدید گزینه Username or Email را انتخاب کنید.

۴-در مرحله بعد اسم پیج خود را نوشته و دکمه جستجو را انتخاب کنید.

۵- در این مرحله به سه طریق می توان رمز عبور را بازیابی کرد:

 ۱)‏ در این روش اگر شماره تلفن خود را در اینستاگرام تایید کرده باشید به شماره شما لینکی فرستاده می شود که با وارد شدن به آن لینک می توانید رمز عبور خود را عوض کنید.

۲) در این روش اگر ایمیل خود را در اینستاگرام تایید کرده باشید به ایمیل شما پیامی فرستاده می شود که حاوی لینک بازیابی رمز عبور است.

 ۳) در این روش اگر اینستاگرام شما با فیس بوک تان وصل باشد می توانید از این روش جهت عوض کردن رمز عبور استفاده کنید.

اکثر سرویس های سایت منوفالوکن نیاز به رمز عبور ندارند ولی برای بعضی از سرویس از جمله سرویس فالوور فعال باید رمز عبور خود را در سایت قرار دهید.

توضیحات سرویس فالور فعال را میتوانید در قسمت توضیحات این سرویس بخوانید. برای خرید فالوور اینستاگرام از صفحه اصلی استفاده نمایید

برای آموزش اینستاگرام از لینک انتهای صفحه استفاده نمایید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *