یکی دیگر از راه های افزایش فالور اینستاگرام به روش لایک و کامنت می باشد در واقع در این روش شما با لایک و کامنت پستهای افرادی که فالو کردین برا پیج اینستاگرام خودتون یک تبلیغ انجام می دهید و افراد بیشتری پیج شما را می بینند و امکان دارد در هنگام بازدید از پیج اینستاگرام شما را فالوو کنند .

 

برای افزایش فالور بیشتر بهتر است پستهایی که به اشتراک گزاشته می شود سریعتراز دیگران لایک کنید و برای آن کامنت بگذارید تا بیشتر دیده شوید .

در مورد کامنت هم می توان گفت که شما باید کامنت های جالبی بگذارید تا افراد بیشتری را به سمت خودتون جلب کنید و هرچه لایک کامنت شما بیشر باشد در کامنتها بالاتر از همه قرار میگیرید .
البته در الگوریتم های جدید اینستاگرام بیشترین امتیاز در قستمت تاپ کامنت به پاسخهایی یا همان جوابهایی که به کامنت شما می دهند تعلق میگیرد و بعد لایک کامنت مد نظر خواهد بود به این صورت کامنتی شما در بالاترین قسمت کامنت ها قرار می گیرد و مورد توجه دیگران می باشد.
سعی کنید برای افزایش فالور اینستاگرام پیجتون تمام توصیه هایی که گفتیم رو برای پیجهایی که فالور های بیشتری دارند انجام دهید تا بیشتر دیده شوید البته فالورهای فعال و زنده .این نباید فراموش بشه ..

برای خرید فالور اینستاگرام لایک کامنت ویو ممبر تلگرام لمس کنید

نویسنده:محدحسین حسینی
متخصص شبکه های اجتماعی

٠٩١٢٠۵١۵١۵۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *