بسیاری از کاربران برای پیشرفت سریعتر در اینستاگرام  شروع به خرید فالور اینستاگرام می کنند که این امر سبب افزایش فالور سریعتر این پیج ها میشه .

به  اصطلاح ره صد ساله را یک شبه می رود . ما می خواهیم در این مقاله به تاثیرات خرید فالور بپردازیم.
در مرحله اول بستگی دارد ما چه فالوری بخریم ۱ .فالور صد درصد واقعی ۲ فالور فیک
توجه داشته باشید که فقط همین دو نوع فالور وجود دارد نوع یا حالت سومی وجود ندارد…

فالور واقعی و اکتیو همان انسانهای واقعی هستند که پیجهایشان را اداره می کنند و هیچ تفاوتی با حالت عادی که خودتان با تبلیغ و.. فالور جمع آوری می کنید ندارد.
در صورت خریدسرعت افزایش این فالورها بسیار پایین می باشد در حدود روزی ٢٠٠ فالور نهایت. و این فالورها تاثیر مستقیم بر روی لایک کامنت و ویو پست های شما دارد.

اما فالورهای فیک که قیمت بسیار ارزانتری نسبت به فالورهای واقعی دارند.فقط تعداد فالورهای شما رو افزایش می دهند و تاثیری روی لایک و کامنت شما نخواهند داشت .سرعت افزایش این فالورها بسیار بالاست روزی حدودا ده هزارتا فالور.
این فالورها بیشتر جنبه اعتماد سازی در پیج های فروشگاهی و در پیج های شخصی جنبه چشم هم چشمی دارد اگرچه نباید فراموش شود پیجهایی که فالور فیک خریداری می کنند نمی توانند از یک سری امکانات ویژه اینستاگرام مانند تیک آبی بهره مند شوند چون اینستاگرام به راحتی این فالورها را تشخیص داده و با آن مخالف می باشد.
ناگفته نماند ریزش این فالورها زیاد می باشد به دلیل آنکه اینستاگرام بعد مدتی این پیج های فیک را پاک میکند و این باعث می شود فالور پیج شما کاهش پیدا کند.

برای خرید فالور لایک کامنت ویو اینستاگرام ممبر تلگرام لمس کنید

نام:محمدحسین حسینی
متخصص شبکه های اجتماعی

٠٩١٢٠۵١۵١۵۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *