منوفالوکن

بهترین سایت خرید فالور و لایک اینستاگرام

09388042001

پاسخگویی تلفن: 9 الی 14 - 20 الی 23
افزایش فالوور رایگان در اینستاگرام

در این پست قصد داریم افزایش فالوور را بصورت صدرصد رایگان و دریافت فالور واقعی و فعال را به شما دوستان عزیز آموزش دهیم.

صفحه‌ی اینستاگرام ما بعنوان اولین صفحه‌ی افزایش فالور رایگان در اینستاگرام است که با یک فکر و ایده‌ی نو شروع بکار کرد و از همان اوایل تاسیس صفحه بسیار مورد استقبال قرار گرفت و با سرعت دنبال کننده ها و فالور صفحه‌ بالا رفت.

قطعا افزایش فالوور برای شما در صورتی که صفحه‌ی شخصی دارید میتواند باعث افزایش محبوبیت و بیشتر دیده شدن صفحه‌ی شما شود، همینطور برای کسانی که محصولات و خدمات شغلی خود را در صفحه قرار میدهند موجب افزایش درآمد و کسب و کار شما میشود و به این صفحه اینستاگرام بهترین نوع تبلیغ برای شما میشود.

برای اینکار ابتدا به صفحه اینستاگرام منوفالوکن « mano_follow_kon » بروید. توجه داشته باشید که صفحه‌ی اصلی منوفالوکن دقیقا آیدی فوق میباشد و بالای دویست هزار فالوور دارد و دارای لوگوی خاصی است که در تمام عکس ها آن را میبینید. سپس یکی از عکس های آپلود شده در صفحه که در آن نوشته شده است لایک کنید تا فالو شوید را باز کنید و قبل از هر چیز عکس را لایک کنید تا به وسیله دیگران فالو شوید و به کسانی که شما را فالو کرده‌اند فالو بک دهید. حالا روی تعداد لایک ها که زیر عکس قرار دارد را لمس کنید تا افرادی را که عکس را لایک کرده اند نمایش داده شود بعد این افراد را فالو کنید تا آنها به شما فالوبک دهند.

بدین ترتیب فالوور شما به طرز چشم گیری بالا میرود.

نکته: توجه داشته باشید که عمل فالو و لایک کردن را با سرعت بسیار بالا انجام ندهید زیرا اینکار باعث شک اینستاگرام و ربات تشخیص دادن شما و در نتیجه بلاک شدن صفحه‌ی شما میشود. در صورت بلاک شدن نگران نباشید بعد از گذشت یک الا هفت روز آنبلاک میشوید.

اما برای سهولت افزایش فالور و افزایش محبوبیت خود میتوانید در سایت ما به خرید انواع فالور و لایک و کامنت اینستاگرام با بهترین کیفیت و صدرصد تضمینی بپردازید مطمئنا سال ها فعالیت ما در شبکه های اجتماعی و به خصوص در اینستاگرام  موجب ارائه‌ی  بهترین خدمات به شما هموطنان عزیز شده است.

 در صورت بروز هر گونه مشکل و سوال با ما تماس بگیرید. ما بیست و چهار ساعته جوابگوی شما هستیم.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد. موفق باشید.

با تشکر تیم منوفالوکن