منوفالوکن

بهترین سایت خرید فالور و لایک اینستاگرام

09388042001

پاسخگویی تلفن: 9 الی 14 - 20 الی 23
روش های جلوگیری از هک شدن در اینستاگرام

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به امنیت حساب کاربری خود در اینستاگرام بسیار اهمیت می‌دهید و همیشه نگران هک شدن و یا لو رفتن رمز عبور اینستاگرام خود هستید این مطلب را بخوانید و مطمئن شوید دیگر کسی نمیتواند شما را هک کند.

 ۱- ورود دو مرحله ای به اینستاگرام

ورود دو مرحله‌ای یا Two-Factor Authentication زمانی که کاربر میخواهد وارد اینستاگرام شود علاوه بر وارد کردن پسورد، کدی که به شماره موبایل او پیامک شده را نیز باید وارد کند. به این صورت حتی اگر شخصی به رمز شما دسترسی داشته باشد باید حتماً توانایی خواندن پیامک‌های شما را نیز داشته باشد تا بتواند به اکانت اینستاگرام شما وارد شود.

این ویژگی که مدت‌هاست کاربران اینستاگرام منتظرش بودند به تازگی توسط اینستاگرام تأیید شده و به مرور زمان برای تمامی کاربران فعال خواهد شد.

۲- ایمیل و شماره تلفن خود را به درستی وارد کنید و تایید کنید.

با وارد کردن شماره تلفن ایمیل خود و تایید آن مطمئن شوید که اینستاگرام حساب کاربری شما را ثبت و تایید کرده همچنین میتوانید در صورت هر گونه مشکل و یا هک شدن به وسیله روش هایی حساب کاربری خود را بازگردانی کنید.

۳- لینک های نامطمئن را باز نکنید

ممکن است در تلگرام یا صفحه ی اینستاگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی پیامی حاوی یک لینک برای شما ارسال شود و یا کسی با فریب دادن شما بخواهد لینک را باز کنید که با اینکار ویروس ها و برنامه های مخرب در گوشی و دستگاه شما بارگذاری میشود و به راحتی میتوانند پسورد پیج اینستاگرام شما بدست آوردند.

لذا تا از صحت مطلب و لینک مطمئن نشده اید هیچ لینکی را باز نکنید.

۴- اطلاعات خود را در برنامه ها و سایت های نامعتبر وارد نکنید.

بسیاری از برنامه ها و سایت ها با عنوان افزایش فالوور رایگان و خدمات و سرویس های تقلبی دیگر از شما رمز عبور اینستاگرامتان را میخواهند و بعد وارد کردن رمز و ایدی خود به راحتی اینستاگرامتان را هک میکنند.

پس تا مطمئن نشده اید اطلاعات اینستاگرام خود را در هیچ برنامه و سایتی وارد نکنید.

شما مخاطب گرامی میتوانید جهت افزایش فالوور اینستاگرام و افزایش لایک اینستاگرام از صفحه اصلی سایت منو فالو کن اقدام به تهیه سرویس نمایید.