منوفالوکن

بهترین سایت خرید فالور و لایک اینستاگرام

09388042001

پاسخگویی تلفن: 9 الی 14 - 20 الی 23
بازیابی پیج هک شده اینستاگرام

اکانت بسیاری از افراد هک شده در اینستاگرام با استفاه از این مطلب آموزشی می توانند حساب کاربری هک شده خود را بازیابی کنند و دوباره از آن استفاده کنند لازم است یادآور شوم که اکانت اینستاگرام شما قابل هک شدن نیست و کسانی که اکانت خود را از دست میدهند بیشتر به دلیل سادگی و اشتباه خودشون بوده که از برنامه های غیرمعتبر و  ناشناس یا از سایت ها و صفحه های  ناشناس برای ورود به اکانت خود استفاده کرده اند و اطلاعات آنها برای شخصی که برنامه یا صفحه ی سایت را برای فریب شما ایجاد کرده ارسال شده است.

بیشتر صفحاتی که دارای فالوور و لایک زیادی هستند مورد حمله و هدف قرار داده میشوند.

چنانچه یک ایمیل درست در قیمت پروفایل حساب کاربری شما ثبت شده باشد بعد از تغییر اطلاعات حساب شما توسط آن فرد هکر یا برنامه یا سایتی که قصد فریب شما را داشته از سمت اینستاگرام یک ایمیل برای شما ارسال می شود که به شما اطلاع میدهد مشخصات حساب و رمز عبور و ایمیل شما تغییر یافته است که با استفاده از ایمیل مورد نظر میتوانید مشخصات خود را به صورت دلخواه خود تغییر دهید.

ایمیل ارسالی در صورت تغییر اطلاعات حساب به این صورت است که نوشته شده ایمیل شما در اینستاگرام تغییر داده شده که شما باید گزینه مشخص شده و اگر مشخصات را شما تغییر نداده اید لینک زیر یعنی Please secure your account را انتخاب کنید.

سپس بعد بر روی لینک صفحه ای باز میشود که میتوانید رمز عبور جدید را وارد کنید و به این ترتیب صفحه ی اینستاگرام خود را بازیابی و بازپس بگیرید.

توجه داشته باشید بعد از هک شدن پیج شما بلافاصله ایمیل از اینستاگرام دریافت میکنید و باید سریع نسبت به بازیابی حساب خود اقدام کنید درغیر این صورت لینک درون ایمیل فرستاده شده از اینستاگرام منقضی میشود و قادر به بازیابی صفحه ی خود نیستید.