منوفالوکن

بهترین سایت خرید فالور و لایک اینستاگرام

09388042001

پاسخگویی تلفن: 9 الی 14 - 20 الی 23
پرداخت ناموفق در سایت منوفالوکن

​​سلام کاربر عزیز

در ابتدا از تماس شما متشکریم و اعلام می کنیم در صورتی که پرداخت ناموفق داشته اید نگران از دست دادن پول خود نباشید.

بعد از انجام بعضی از  پرداخت ها ممکن است پول از حساب شما کسر شود و بعد از بازگشت از درگاه به سایت منوفالوکن با صفحه ی قرمز رنگ پرداخت ناموفق یا با صفحه پرداخت موفق مواجه شوید یا در بازگشت به سایت منوفالوکن با مشکل روبرو شوید و نتوانید وارد سایت ما شوید به دلیل قطعی اینترنت یا غیره.

سپس بعد از مدتی متوجه شوید سرویس مورد نظر خود مانند فالوور اینستاگرام یا لایک اینستاگرام یا کامنت اینستاگرام و غیره را دریافت نکرده اید.

نگران نباشد، به استحضار می رسانیم که اشکال در پرداخت ها از طریق درگاه های بانکی، بنا به دلایل متعدد، نظیر قطعی موقت در ارتباطات میان سرور های بانک و سایت ها، اختلال در سیستم بانکی، اختلال در سرور سایت، گاها در بین صدها تراکنش موفق، اتفاق می افتد.

اما پرداخت ناموفق به معنی از دست دادن پول شما نیست.

منوفالوکن و درگاه بانکی تضمین می کند که هیچ پولی از حساب شما بدون دلیل کسر نشود و تنها زمانی کسر شود که شما خدماتی را دریافت کنید.

همه جزئیات اعمال صورت گرفته در  شما در منوفالوکن و ریز اطلاعات اقدام برای خرید (موفق یا ناموفق ) در دو سرور بانک و سرور منوفالوکن به دقت ثبت شده و قابل تشخیص می باشد.

پرداخت ناموفق :

در پرداخت ناموفق سرویس مورد نظر خود را دریافت نمی کنید. در این هنگام ممکن است بانک مبلغی را از حساب شما کسر کرده باشد. این موضوع را در ابتدا بررسی کنید. بطور کلی بانک ملت و دیگر درگاه های بانکی در صورتی که پولی که از حساب شما کسر کرده اند را به حساب سایت منوفالوکن واریز نکنند آن را به حساب شما برگشت می دهند. مدت برگشت این پول متغیر است و ظرف 48 ساعت تکلیف برگشت آن به حساب شما مشخص می شود.